The white-green supporters forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    -|FC Flora|-

    Crazy North
    Crazy North
    Admin


    -|FC Flora|- Empty -|FC Flora|-

    Postitamine by Crazy North 27th Märts 2009, 10:41

    -|FC Flora|- FC_Flora
    Siin kirjutame FC Flora mängudest, mängijatest ja fännidest cheers
    Alarikh
    Alarikh


    -|FC Flora|- Empty "Saaga Rootsi Kunnist" või "С разбегу об телегу"

    Postitamine by Alarikh 5th Aprill 2009, 15:10

    Part 1. Ekstaas
    Talv, pärast oma erootiliste fantaasiate demonstreerimist Aastalõpu turniiril:

    "Krt. kas keegi sai purki ka või mitte ,kui Levadia mul eile perset lakkus
    Idee metallivarastele paljast tagumenti näidata tuli sõbralt Markolt Shweitsist . Seal näidatakse kõige ebameeldivamale klubile põlguse märgiks üsna tihti paljast peed
    Muidu on kõik fotograafid ja leheneegrid platsis aga nüüd polnd kedagi.Isegi Kalev Sport magas mõnusa momendi maha.
    Pole hullu !! Järgmisel hooajal saavad need vanametalli korjajad üsna tihti meie sitahaisu nuusutada"

    - Ekstaas pärast võitu Levadia üle mitte-päris-jalgpallis ja labased naljad mis kui aus olla et meeldinud mitte keegile v.a. nende autor.

    Part 2. Tere tulemast tagasi maa peale
    Kevad.

    "Mitte ,et Rüütli ei ole pask vaid tänane mäng tõestab seda ,et kahe koha peal ei saa treener olla. Kas oled Flora või koondise treener aga mitte mõlema.

    ******(c) Flora fänn! Thordarson, Pijpers, Goes.. haloooo?*****

    Mina mängu ei näinud ,sest olin kindel ,et võidame mingi nelja või viie väravaga ja kimasin Hiiule nagu tavaliselt ,kui me Kure taoliste ududega mängime. Aga nüüd selgub ,et oleme hoopis ise udud."

    - Kus on Flora 5 Sektori papa kui nad mängivad nõrgemate vastu? HIIUL! Ja nüüd selgus et elu ja Flora ei ole nii ilusad nagu talvel tundus.

    Part 3. Hüsteeria
    Kevad.

    "Mul on ettepeanek ,et protestiks halva mängu vastu , läheme kogu seltskonnaga Viies Sektor ja Parem tiib järgmises või ülejärgmises voorus hoopis Flora tüdrukuid -naisi toetama. Las siis mehed mängivad ükskord fännideta. Uskuge tüdrukut näitasid Superkarkamängus tõelist võidutahet ja lõid ilusaid väravaid.
    Ma pakun juba järgmist vooru .las kolistavad üksi Rakverre. Seal oleks neile paras katsumus."

    - Tõeline fänlus! Eriti meeldib see et seda arutatakse soccernet.ee foorumis, mitte omavahel. Haha, järgmise sammuna saaks välja trükkida plakateid "me oleme pahased ja ei viitsi tulla Rakverre. 5 Sektor und Parem Tiib. FCF 4 ever" ja kleepida neid igalpool üles.

    ...to be continued.
    Crazy North
    Crazy North
    Admin


    -|FC Flora|- Empty Re: -|FC Flora|-

    Postitamine by Crazy North 28th Juuni 2009, 10:11

    Nad hakkavad juba Poola salle ostma, et Wislat toetada Very Happy
    /
    Они уже покупают польские шарфы, чтобы Вислу поддержать Very Happy

    Sponsored content


    -|FC Flora|- Empty Re: -|FC Flora|-

    Postitamine by Sponsored content


      15th Mai 2024, 00:48