The white-green supporters forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat?

    Alarikh
    Alarikh


    Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat? Empty Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat?

    Postitamine by Alarikh 29th Märts 2009, 21:25

    Ise pakkuks et.... see pagana Zahovaiko Very Happy Sel hooajal nägin teda kolm korda, ta on tõenäoline kaktuste liider ja tema sellise agressiivse (kui mitte provokatiivse) mängustiili ja oskuse lüüa väravaid pärast ta on nii hea sel hooajal. Just sellepärast ma vihkan teda põhirivaali mängijana kellel on oskust, aga samas ka ülbust, aga selline mängija oleks meil kindlasti kasuks. Mitte et see kunagi juhtub Rolling Eyes

    Teiste kohta ei tea. Terehhov on alati olnud sümpaatne, aga ta on viimasel ajal nats psycho'ks muutunud. Kuigi üks väheseid 100% proffe Meistriliigas kellel on seni oskust ja palju kogemust.
    FaN
    FaN


    Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat? Empty Re: Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat?

    Postitamine by FaN 30th Märts 2009, 17:16

    arvan et voib olla Juri Jevdokimov JK Tulevikus mulle meeldib..ka maks Smirnov..kaljust..
    John Barleycorn
    John Barleycorn


    Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat? Empty Re: Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat?

    Postitamine by John Barleycorn 31st Märts 2009, 00:13

    Sergei Jegorov, Sillamäe Kalevis praegu mängib, varem TVMK-s Smile noor, andekas ründaja) Kulatšenko võiks küll olla kasulik täiendus, ka endine TVMK mängija)
    LevadiaGunners
    LevadiaGunners


    Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat? Empty Re: Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat?

    Postitamine by LevadiaGunners 22nd Aprill 2009, 15:41

    Ma arvan, et Levadia võiks osta endale hoopis kuskilt mõne välismängija! Wink

    Sponsored content


    Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat? Empty Re: Mis Meistriliiga mängija saaks tugevdada Levadiat?

    Postitamine by Sponsored content


      26th Aprill 2024, 13:31