Foorumi Reeglid

  Share

  Foorumi Reeglid

  Postitamine by Alarikh on 1st Mai 2009, 21:57

  Foorumi reeglid.

  Tere tulemast FC Levadia Tallinn fännide foorumisse.
  Enne, kui liitute käesoleva foorumiga ja hakkate siia postitama, palun tutvuge kindlasti foorumi reeglitega.

  1. Eesti, vene ja inglise keel on põhilised siin kasutatavad keeled. Iga foorumi liige võib kasutada kõiki nimetatud keeli vabalt igas teemas. Juhul, kui foorumi mitmekeelsus tekitab mõningat segadust või arusaamatusi, soovitame postitajatel mitte teha suurt numbrit kellegi vähestest oskustest mõne nimetatud keele valdamisel, vaid paluda selle asemel kellelgi tõlkida vajalik postitus.

  2. Roomas käitu nagu roomlane! See foorum on loodud selleks, et anda kõikidele Levadia toetajatele võimalus suhelda ja arutada Levadiaga seotud teemadel rahulikus ja sõbralikus õhkkonnas. Teiste klubide toetajad on samuti teretulnud liituma, kui nad ei riku ühtegi foorumi reeglit. Samas, kui Levadia fännide teatud sõnavõtud ei ole eriti sõbralikud teie lemmikklubi suhtes, tuleb teil seda aktsepteerida, kuna käesoleva foorumi näol on tegu siiski Levadia toetajate ühendusega. Meie prioriteet on Levadia poolehoidjate võimalus vabalt väljendada oma seisukohti ja arvamusi, mitte püüd vältida mõnede meie ülitundlike konkurentide tunnete haavamist.

  3. Järgmine on rangelt keelatud ja võib kaasa tuua kohese foorumi kasutamise keelu ilma eelneva hoiatuseta:
  •ülemäärane ebatsensuurse sõnavara kasutamine,
  •isiku solvamine tema rahvuse, usutunnistuse ja veendumuste, samuti siinses foorumis postitamiseks valitud keele pärast,
  •ilmselgelt provokatiivse sisuga postituste tegemine,
  •massiline rämpspostitamine (flooding),
  •käesolevate reeglite ignoreerimine või kategooriline nõue neid muuta.

   22nd Jaanuar 2019, 16:07